Kreu i shtetit ka takuar sot ish-kampionin e Europës, Nuri Seferin, ja çfarë i ka bërë bashkë ata në këtë takim.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit ka publikuar një foto me ish-kampionin e Europës në boks, Nuri Seferin, ku ata shfaqen duke bërë simbolin e Shiponjës me duar.

“Ishte kënaqësi të nisja ditën me ish-kampionin e Europës në boks, Nuri Seferi.

Uroj që në këtë vit të shpallur të “Skënderbeut”, Nuri Seferi të rikthehet fuqishëm në ring dhe të ngrejë flamurin tonë Kombëtar sa më lart.”, shkruan Meta në profilin e tij në ‘Facebook’. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook