Presidenti Ilir Meta është duke shijuar ujin e dëborës dhe ajrin e pastër në Bjeshkët e Rugovës.

Ai ka uruar një të diel nga bjeshkët, ndërsa është shfaqur me atlete dhe sportiv.

Postimi i Metës:

Të dashur miq, nga Bjeshkët përrallore të Rugovës, mes pishave të larta e livadheve mahnitëse, aty ku ajri i pastër dhe uji i kristaltë i burimeve malore të mbushin me energji, ju uroj të gjithëve një të diel të mbarë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook