Shefi i qeverisë Edi Rama vijon të reagojë mbi protestën e sotme të organizuar nga opozita.

Pasi falenderoi policinë për punën e bërë sot mbi “mbarëvajten” e protestës, dhe  duke bërë me faj opozitën se sot drejtuesit e saj t”ërhoqën nga hunda qytetarët”, këtë herë rama ka reaguar për dëmet që iu shkaktuan Kryeministrisë pas revoltës së dhunshme të qytetarëve shqiptarë.

Këtë herë reagimin e tij Rama e shoqëroi me një video në Instagram me mbishkrimin: “EKSKLUZIVE – Pjesë nga programi i PD-LSI për ekonominë dhe arsimin”, shkroi Rama në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

EKSKLUZIVE – Pjesë nga programi i pdLSI për ekonominë dhe arsimin

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on