Në emisionin “Xing me Ermalin” me të ftuar Dritan Shakohoxhën, nuk kanë munguar dhe pyetjet “thumbuese” ndaj tij.

Gjatë intervistës në skenë hyn bukuroshja Kejvina, ku i bën një pyetje të çuditshme Shakohoxhës.

“Pse femrat futbolliste nuk e heqin fanellën kur bëjnë gol?”, e pyeti Kejvina Shakohoxhën.

Ndërkohë kjo ishte përgjigja e komentatorit sportiv, që i bëri të gjithë të qeshin.

“Sepse duhet ta kenë shumë të vogël gjoksin prandaj”, thotë ai.

 Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook