Oriola Marashi, modelja e njohur shqiptare u bë pjesë e grupit OTR të reperit të njohur Noizy.

Modelja me sa duket paska pasur shoqëri edhe me reperin tjetër të njohur Stresi. Së fundmi u publikua një foto e vjetër ku Oriola dhe Stresi shfaqen bashkë në një club.

Kjo foto është realizuar para disa vitesh pasi të reperi dhe modelja shihen ndryshe dhe më të vegjël në moshë.