Historia e dashurisë mes Bella Thorne dhe Benjamin Mascolo shkon për mrekulli.

Cifti ndodhet në Capri për pushime dhe nuk mund të jetë më në harmoni se kaq, ashtu siç tregojnë fotot romantike që të dy kanë publikuar në rrjetin social.

”Jam shumë e lumtur me ty”, ka shkruar Bella në mesazhin që shoqëron fotot ku shfaqet me të dashurin Benji gjatë një shëtitje me barkë.