Aktorja seksi e Apartamentit 2XL, Eliona Pitarka ka marrë vëmendje të madhe të publikut pasi publikon mjaft foto provokuese të formave të saj trupore në rrjetet sociale.

Së fundmi në Instagram, është shtuar një aplikacion ku mund t’i bëni pyetje të ndryshme personave që janë të gatshëm të përgjigjen.

Këtë lloj loje e ka bërë dhe Eliona me ndjekësit e saj, ku ajo ka pranuar pyetjet e tyre duke iu përgjigjur.

E pyetur përse nuk je e lidhur, aktorja ka nxjerrë bllof ndjekësin duke i treguar që ka të dashur.

Ndërsa i drejtohet një pyetje tipike shqiptare, sa e ke rrogën, Eliona tregon se e ka me 6 zero, pra një pagë të kënaqshme.

Madje bukuroshja është pyetur nëse ka bërë ndonjëherë operacione plastike, duke e mohuar.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1634″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook