Ka ndërruar jetë në Spitalin e Fierit, 20-vjeçari që qëlloi veten me armë në kokë aksidentalisht në rrethana të paqarta.

Viktima, Roel Yzeiri, fatkeqësisht nuk mundi t’i mbijetonte dot plagëve të marra në kokë, duke humbur jetën.

Familjarët e dërguan me urgjencë në spital 20-vjeçarin në spital dhe deklaruan se djali i tyre qëlloi aksidentalisht veten me armë.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook