Mund të duket e pabesueshme por ky është qyteti që ka më shumë prostituta në botë.

Sipas shifrave zyrtare, janë plot 14 mijë prostituta në Sonagachi të Indisë.

Sipas burimeve të policisë, çdo vit vijnë 1 mijë prostitute të reja, disa me dhunë dhe disa me dëshirë.

Shikoni këto foto të bëra në një shtëpi publike.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”773″ sortorder=”7975,7972,7973,7974,7976,7977″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook