Petrit Vasili, kreu i grupit parlamentar të LSI-së, ka komentuar takimin e kryeministrit Rama me studentët në Vlorë.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Vasili e lidh çdo gjë me protestën e nesërme dhe sipat tij Rama po bën antimiting.

STATUSI I PLOTË
Antimiting te mbare Edi Rama,te rrosh e ta kujtosh!!!

Qesharak dhe shume i lodhur, fantazia e zbrazur e Edi Rames shkon maksimumi deri tek antimitingu.
Fati i zi i atyre,qe bejne antimitingje dihet.
Antimiting te mbare Edi Rama te rrosh e ta kujtosh.