Kryeministi Edi Rama gjatë inagurimit të Pallatit të Sportit në Durrës, është shfaqur përsëri me shallvare.

Nuk ka munguar reagimi i ish-kryeministrit, Sali Berisha për foton e publikuar nga Edi Rama.

Berisha ka postuar foton e kryeminsitrit dhe duke e ironizuar ka shkruar: Brekushet dhe tutat nuk i mban se i dhembin kembet as dhe se ka shiatik. I mban se i duhen per jastek dhe pampers sepse vuan ‘inkontinentia cocainica’, siç e keni pare disa here te lagur!

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook