Ish-kryeministri, Edi Rama i ka uruar mëngjesin e sotëm të gjithë fansave të tij një ditë të mbarë.

Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri ka treguar një rast, ku personat që dalin nga skema ekonomike dhe punësohen.

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë shembull ku dallohen lotët e krokodilit të politikës së vjetër të së shkuarës, nga përpjekjet e vështira por reale për të mbështetur njerëzit në nevojë në rrugën e të nesërmes, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook