Pas deklaratës së Edi Ramës ndaj opozitës, lidhur me dorëzimin e mandatit të deputetit nga Sajmir Tahiri, një sërë reagimesh kanë ardhur nga qytetarët.

Si rrjedhim kryeministri Rama ka debatuar gjatë me qytetarët në rrjetet sociale.

Mes komenteve të shumta, një prej ndjekësve të Ramës në rrjet, i shkruan Kryeministrit se deri më tani janë kapur sardele, pasi peshqit e mëdhenj notojnë të qetë në ujëra të embla dhe të kripura.

Image

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook