Vetëm dy ditë më parë u dha lajmi për rikthimin në ekran të spektaklit më të ndjekur “Dancing with the Stars”.

Menjëherë pas këtij lajmi, kurioziteti se kush do të jenë konkurrentët VIP këtë sezon, ishte i madh.

Në një intervsistë të dhënë sot, Agron Llakaj ka zbuluar dy prej tyre.

“Nuk do të jem pjesë e ‘Dancing With The Stars’, sepse dhe me linjat s’kam lidhje me vallzimin. Dy djemtë e Al Pazar (binjakët) do të jenë pjesë e ‘Dancing With The Stars’. Nuk e di se ç’kanë një intrigë tjetër që do të përdoren dyshe”, ka zbuluar Llakaj.

Ndërkohë nuk është bërë ende e ditur, se në çfarë date do të fillojë spektakli i kërcimit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook