Kim Kardashian rikthehet më në formë se kurrë.

Bukuroshja ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e shtrirë në shtrat teksa mban veshur një palë mbathje dhe gjoksin e ka mbuluar me duar.

Në foton e publikuar Kimi shfaq linjat e saj perfekte pas lindjes së djalit.

Prej kohësh foto kaq të nxehta të Kim kishin munguar, por duket se bukuroshja kërkon të tërheqë sërish vëmendjen.

Me siguri që këtë gjë e ka arritur, pasi vetëm disa orë pas publikimit ka marrë miliona pëlqime.

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook