Kishim disa kohë që nuk kishim dëgjuar gjë për balerinën më të famshme shqiptare, Klaudia Pepa.

Por më në fund balerina ka gjetur kohë që të ndajë me fansat foto të saj. Provokuese normalisht!

Klaudia është duke përgatitur një video kërcimi të re. Ajo ka shkëputur një moment provokues për ta ndarë me ndjekësit e saj.

Dhe fokusi është tek të pasmet e saj bombastike.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook