Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora tregon disa fakte interesante mbi privatësinë e saj.

Ajo i bën me dije fansave në emisionin ‘’Sunrise’’ se e ka bërë ngrirjen e vezëve në moshën 20-vjeçare.

Sipas saj ajo nuk kishte aspak dijeni për gjë por ishte mjeku i saj i cili e këshilloi dhe i tregoi se sa pozitivisht do të ndikonte në karrierën e saj.

Ja si shprehet Rira Ora: “Më këshilloi doktori pak pasi kisha mbushur 20-vjeç. Nuk e kam thënë asnjëherë këtë dhe shumë mund të mendojnë se përse e kam bërë, pasi jam shumë e re, por doktori më këshilloi që të tregohesha e kujdesshme dhe përse të mos i ngrija”.

Mesa duket teoria e Bleona Qerretit paska qenë e bazuar në fakte të vërteta, edhe pse mbi të u drejtuan shumë kritika e tallje.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook