Reperi i famshëm Noizy, si asnjëherë më parë ka sjellë në videoklipin e ri, 3 ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar.

Në videoklipin e ri të sapo publikuar me titull “Bora”, Noizy ka zgjedhur të bëjë bashkë 3 artistet.

Reperi na sjell në videoklipin e ri pamje luksi, skena të nxehta, por jo vetëm, edhe teksti ka tërhequr vëmendje.

Në klip dëgjohet të përmendet Nora, Era dhe Rita Ora. 

Diamanta te dora, Sexy si Nora
E bukur si Eraaaa
 , Rita Ora “

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook