Këngëtarja me origjinë shqiptare, është dukur mahnitëse në Javën e Modës për meshkuj në Paris.

E veshur me të kuqe, Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në evenimentin e modës në Paris.

Rita u ndërrua dy herë gjatë mbrëmjes dhe i ka besuar secilën herë, ngjyrës së kuqe.

Duhet të themi se duket vërtetë e mrekullueshme. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”922″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook