jo njihet si një artiste që eksperimenton gjithmone me pamjen e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ronela Hajati, së fundi publikoi një foto në Instagram, përmes së cilës tregoi ndryshimin drastik në pamjen e saj.

Këngëtarja kësaj radhe ka lyer flokët dhe ky ndryshim që ka bërë e tregon shumë ndryshe.

Ndër të tjera “MVP” titullohet projekti i fundit muzikor, ndërsa po punon rreth projekteve të reja.