Moderatorja e emisionit “Why Not” në Ora News, Roza Lati i ka habitur të gjithë mbrëmjen e djeshme.

Roza Lati u përfol se ka nisur një lidhje dashurie me reperin Fero pasi këndonte vazhdimisht hitin e tij ‘A pe din qysh’.

Pasi sqaroi se nuk është në një romancë me Feron, por e përkrah thjesht si artist, Roza Lati guxoi ti jepte një puthje para të gjithëve.

“Unë kam intervistuar shumë djem, përse zgjodhët Feron?  Hyra në livestream në Instagram dhe isha me mikeshën time Dorina Memën kur mora një koment. Kam 8 muaj që jam në një lidhje me një djalë tjetër, çi keni këto muhabete? Sa herë që futem në livestream dhe më bëjnë komente, më duket se njerëzit duan të na shohin bashkë. Si thua t’ia bëjmë qefin?”, u shpreh Roza Lati para ta puthte Feron.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook