Ballina Rozë (+18) Çmenden femrat, nuk lënë gjë pa nxjerrë në publik (Foto +18)

Çmenden femrat, nuk lënë gjë pa nxjerrë në publik (Foto +18)

Të shpeshta kanë qenë rastet kur femrat i ekspozojnë të gjitha në publik, gjë e cila është kthyer në modë.

Ky fenomen është bërë virale, ku femrat dalin rrugëve me veshje provokuese dhe nuk i lënë vend imagjinatës.

Këto (zh)veshje i kalojnë kufinjtë e normales, edhe pse është një e drejtë e femrave për tu veshur si të dojë pasi jeton në një vend demokratik.

Ndoshta kërkoni të jeni në qendër të vëmendjes, por jo që ti ekspozoni format e juaja trupore kudo.

Picture 1 of 20

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook