Ballina Rozë (+18) Çmenden femrat, nuk lënë gjë pa nxjerrë në publik (Foto +18)

Çmenden femrat, nuk lënë gjë pa nxjerrë në publik (Foto +18)

Të shpeshta kanë qenë rastet kur femrat i ekspozojnë të gjitha në publik, gjë e cila është kthyer në modë.

Ky fenomen është bërë virale, ku femrat dalin rrugëve me veshje provokuese dhe nuk i lënë vend imagjinatës.

Këto (zh)veshje i kalojnë kufinjtë e normales, edhe pse është një e drejtë e femrave për tu veshur si të dojë pasi jeton në një vend demokratik.

Ndoshta kërkoni të jeni në qendër të vëmendjes, por jo që ti ekspozoni format e juaja trupore kudo.

Picture 1 of 20

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakDhurata dhe shkëmbime unazash, çfarë po ndodh me Mozzik
Artikulli tjetërZgjidh një kafshë dhe zbulo çfarë thuhet për ty