Ballina Rozë (+18) “Dua një mashkull që ka më shumë b*le se unë”, Marina Fara...

“Dua një mashkull që ka më shumë b*le se unë”, Marina Fara trondit me deklaratën e saj

Marina Fara është padyshim një nga vajzat më seksi në Shqipëri dhe gjerësisht e komentuar në rrjetet sociale.

Por mesa duket asaj nuk po i ecën mirë me meshkujt. Marina është përfolur për histori të shumta dashurie por që bukuroshja i ka mohuar ato.

Së fundmi vajza e këngëtares së njohur Eli Fara ka habitur me deklaratën e saj rreth meshkujve.

Ajo ka deklaruar se vazhdon të presë për një mashkull i cili ka më shumë bo*e se ajo.

Marina e ka thënë këtë në kuptimin figurativ, ndërsa kuptohet se është e zhgënjyer nga meshkujt.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook