Tabloidi i njohur britanik “The Sun” ka intervistuar disa balerina në klubin e njohur të natës “Playboy” në Lodër.

Në intervistën me balerinat kanë zbuluar se ato kanë kryer marrëdhënie seksuale treshe, me biznesmenë të njohur dhe njerëz shumë të fuqishëm të politikës dhe jo vetëm.

Një nga vajzat ka rrëfyer se ato vizitohen nga biznesmenë, politikanë dhe kanë oferta seksi nga njerëz të famshëm.

“Kam fjetur fshehurazi me 50 klientë vetëm vitin e parë. Një klientë më ka paguar mua dhe një ‘lepurushe’ tjetër për të performuar te tubi lakuriq dhe të lyenim me vaj gjokset e njëra-tjetrës. Më pas bëmë treshe”, shprehet një nga stiptistet.

27-vjeçarja Alice Edwards (emri jo i saj i vërtetë), tha se ka punuar në klubin e natës për dy vjet, ku ka rrëfyer se ka pasur ofertë nga një lojtar i Premier League.

“Njëherë tjetër, një futbollist i Premierligës më mbushi duart me para në klub dhe më tha ta takoja në hotel kur të mbaroja punën. Ai donte që unë të shkoja në hotel vetëm me veshët e mi prej lepurushëve dhe e zhveshur”.

Një vajzë tjetër ka treguar romancën me një politikan i cili i ka kërkuar të shkojë në zyrën e tij dhe të kryente marrëdhënie seksuale me të.

“Nuk e njoha fillimisht, por më pas më tha se punonte për qeverinë. Ai donte të ishte i nënshtruar në shtrat dhe mu lut ta lidhja dhe ta qëlloja me shpulla. Unë buzëqesha dhe iu përgjigja se nuk pranoja pasi më pëlqente që të isha unë e nënshtruara në shtrat”.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”649″ sortorder=”6604,6607,6601,6605,6599,6608,6610,6600,6602,6603,6606,6597,6598,6609,6611,6612″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook