Adoleshentja e emëruar dikur si “Gruaja Më Leshatore Në Botë”, ka zbuluar se është martuar me ‘dashurinë e jetës së saj’, dhe tani ka vendosur që ta rruajë fytyrën e saj.

Supatra ‘Naty’ Susuphan nga kryeqyteti i Tajlandës, Bangkoku, ka paraqitur fytyrën e saj të re pa qime në rrjete sociale, në fotografi përplot dashuri me burrin e saj të ri.

Ajo vuan nga një gjendje ekstremisht e rallë gjenetike, e quajtur “Ambras Syndrome”, po ashtu e njohur si “Werewolf Syndrome”, një formë e hipertrikozës, që shkakton rritje të tepërt të qimeve trupore.

Më poshtë mund ta shihni ndryshimin që ka ndodhur me transformimin e Naty-t:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”751″ sortorder=”7680,7681,7682,7683,7684,7685,7679″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook