Roza Lati është një nga moderatoret më të komentuara në showbizzin shqiptar.

Kohët e fundit, ajo është vënë në qendër të vëmendjes, për shkak të disa fotove topless të publikuara në rrjetet sociale.

Edhe pse ajo shfaqet shumë seksi, disa ndjekës e kanë kritikuar, madje duke shkuar deri në ofendime.

Por, moderatorja nuk ja ka lënë mangët përgjigjen.  

“Sa kot një copë zhgarravin do të bëj Divën një pëllëmbë sipër tokës, nuk je ti për këtë lloj fotosh, cfarë do të tregosh dhe gjyshja ime ka linja më të bukura se ty, mendjemadhe dhe pordhace”, i shkruan një  ndjekëse.

“Me atë gojë të pisët e puth gocën dhe burrin? O zot jepi këtyre qe hajnë mbeturina ushqimore trupore kot.Grua e martua me fëmijë, katandi rri shan nëpër komente, e paedukatë”, i është përgjigjur Roza.