[ngg_images source=”galleries” container_ids=”509″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Nga një numër i madh i fansave të saj, Lindsey vlerësohet se ka gjoksin me të mirë në planet.

Ajo është një ndër femrat më seksi, dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e dëshmojnë këtë më së miri.

Bukuroshja bombastike amerikane, Lindsey Pelas, ka realizuar një set të ri fotografish, dhe disa prej tyre tashmë i ka publikuar në Instagram fotografi që i ka shkrepur ato.

Modelja bionde duket tejet tërheqëse në fotot e reja nga Bryan DeWitt. Gjoksi i saj bombastik dhe të pasmet seksi nuk duan shumë fjalë.

Modelja ka bërë famë të madhe pas paraqitjes së sajë në revistën Playboy.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook