Kaltrina Lulaj, poston shpesh foto nga pushimet e saj në vendet më ekzotike.

Kësaj rradhe ajo ka publikuar dhe unazën e fejesës , një unazë floriri, ku bashkangjitur vendos dhe një zemër në shenjë dashurie. 

Ajo është nga qyteti i Pejës, dhe një ndër personazhet mjaft të famshëm të Kosovës.

Pushimet e shtrenjta të Kaltrinës kanë tërhequr vëmendjen e publikut, ku duket se nuk ka qënë e vetme.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”372″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook