Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës, Dashamir Hajha, 22 vjeç, i plagosur tjetër nga shembja e godinës në Laç.

Dje ndërroi jetë shoku i tij, Dritan Lamaj, 27 vjeç.

Të rinjtë u vranë teksa po tentonin të nxirrnin skrap nga ish-uzina e superfosfatit në Laç.

Muret dhe soleta e godinës u shemb duke i zënë poshtë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook