Ballina Receta Limonada e zezë që pastron trupin nga toksinat, ja receta e pijes...

Limonada e zezë që pastron trupin nga toksinat, ja receta e pijes më të fuqishme

Toksinat kërcënojnë vazhdimisht shëndetin tonë, e duke qenë kështu, është mëse e nevojshme që të gjejmë pastruesin perfekt për organizmin.

Përdoreni këtë pastrues të shëndetshëm dhe organik i njohur si limonda e zezë, kjo sepse përmban qymyr druri të aktivizuar, e cila njihet për aftësinë e saj për të hequr toksinat nga trupi.

Përbërësit:

  • 4 gota me ujë të filtruar
  • ¼ filxhan me shurup panje
  • 1 lugë nga pluhuri i kapsulave industriale mjekësore me qymyr
  • pak kripë himalaje
  • ½ filxhan lëng limoni i sapo shtrydhur

Përgatitja:

Në një gotë shtrydhni lëngun e limonit dhe më pas kullojeni.

Më pas hapni kapsulat dhe hidhini brenda përzierjes.

Shtoni përbërësit e mbetur dhe i përzieni të gjitha mirë.

Konsumojeni me stomak bosh, 1 orë para vaktit të mëngjesit dhe darkës. Para se ta pini trazojeni mirë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakPerime mikse në tigan
Artikulli tjetërAgron Llakaj e quajti banal “Shihemi në Gjyq”, reagon për herë të parë Eni Çobani