Këngëtarja Era Istrefi na ka mahnitur me pjesëmarrjen e saj në këngën e Botërorit Rusi 2018.

Ishte kënga “Live it Up”, e Era Istefit, në bashkëpunim me Nicky Jam dhe Will Smith, e cila u bë kënga zyrtare e këtij Botërori.

Ne nuk na mahniti vetëm kënga e Erës jo, por edhe veshja e saj e bukur dhe me stil të veçantë, që vetëm Era di ta sjellë.

Por a e dini ju se, sa kushtoi ajo veshje shumëngyrëshe?

Jo, sigurisht që nuk e dini. Për t’ju shuar ju kuriozitetin ne sjellim çmimin e veshjes plot stil të Erës.

Bodysuiti që këngëtarja kosovare kishte veshur gjatë performimit në videoklipin e këngës zyrtare të botërorit ka kushtuar 7200 lekë (të reja) ose 57.5 euro.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook