Modelja e cila është e njohur për format e saja seksi së fundmi e kemi parë të kërcëj në spektaklin’ Dance with me’.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram dhe më e komentuara për momentin në mediat rozë.

Ditën sotme modelja ka publikuar një foto ku shihet duke luajtur golf, ajo duket shumë seksi, joshëse dhe provokuese.