Noizy është një nga reperat më të njohur në vend ,i cili paguhet me shuma marramëndëse në çdo koncert që zhvillon.

Këngët e tij gjithmonë kthehen në hite dhe bëhen shumë të dashur për publikun shqiptarë.

Përveç kësaj kreu i labelit ‘OTR” njihet dhe për shumat marramëndëse që ai shpenzon për veshjet dhe look-un e tij.

Ditën e sotme Noizy me anë të një postimi në Instagram, na kthen 15 vjet mbas, na kujton ato kohë që ne i kishim harruar.

“2003, nuk jeni gati për balluke akoma”, shkruan krahas fotos reperi.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

2003 🤣 you not ready for the Balluke

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on