Vitet e fundit në Policinë e Shtetit, janë shtuar shumë djem dhe vajza të reja.

Një ndër to është edhe Silva Muçopata e cila muaj më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithë duke pushtuar rrjetet sociale.

Ajo u bë e njohur nga një postim në Facebook i Erion Veliajt i cili më 8 mars i uronte ditën e tyre të gjitha femrave që i shërbejnë qytetit.

Kanë kaluar muaj që kur Silva u bë e famshme në rrjet, por nuk do ta besoni kur të shihni fotot e saj të fundit pasi policja është bërë edhe më e bukur.

Madje mund të ngatërrohet lehtë me një modele. Më siper ju sjellim disa nga fotot e saj të fundit.