Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëzeni feston sot 40-vjetorin e lindjes së tij.

Blogerja e njohur shqiptare njëkohësisht dhe partnerja e Shkëlzenit i ka bërë një urim mjaft romantik atij duke i uruar ditëlindjen dhe duke i shprehur dashurin në mënyrën më romantike të mundshme.

Përmes një postimi në Instagramin e saj Armina fjalët romantike për njeriun e saj të zemrës i ka shoqëruar edhe me një foto ku çifti shihen bashkë duke buzëqeshur.