Në afërsi të Urës së Mesit në fshatin Dragoç, Shkodër, ka ndodhur një aksident i rëndë.

Një person i paidentifikuar akoma është rrëzuar me motoçikletë dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Ambulanca ka shkuar menjëherë në vendngjarje ku dhe po jep ndihmën e parë.

Policia e Shkodrës ka nusur hetimet për shkaqet dhe aksidentit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook