Një 37-vjeçar nga India me profesion punëtor ndërtimi, për 6 muaj rresht ka përdhunuar vajzën e tij 12-vjeçare.

Ai e bënte të besonte se “një raport fizik mes babait dhe vajzës ndodh normalisht në të gjitha familjet”.

37-vjeçari nga Gurugram, pranë Nju Delhit e bënte të bijën të besonte se kjo gjë ishte një e drejtë e tij por se duhet të heshte dhe të mos i tregonte askujt, përndryshe do ta vriste.

Si përfundim 37-vjeçari është denoncuar në polici nga gruaja, me të cilën kishte folur vajza e mitur.

Ai është arrestuar nga policia, por ajo që të bën çudi është fakti se burri nuk ndihet i keqardhur dhe i penduar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook