Te Fundit

Showbiz

FOTO/ Publikoi këngën me reperin rus, Era Istrefit i...

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka publikuar para pak ditësh bashkëpunimin me reperin rus “Sayonara Babe”. Kënga titullohet ‘Aljey’ dhe është publikuar në formatin audio, ndërsa...

FOTO/ E lidhur me vëlllain e tyre, por ja...

Pas ndarjes nga i dashuri Isacc Carew, Dua Lipa u përfol për një lidhje me vëllain e dy modeleve të njohrua Bella dhe Gigi Hadid. Këto...

Alba Hoxha shtatzënë? Detaji që i futi të gjithë...

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet për...

10 vite nga vdekja, por fansat e Michael Jackson...

10 vjet pas vdekjes se tij, adhuruesit e Michael Jackson thonë se ai vazhdon të mbetet “Michael-i i madh”, pavarësisht akuzave për abuzime më...

FOTO me Sylvester Stallone? Aktori vendos çmim, zbuloni shifrën

Sylvester Stallone është një ndër aktorët më të suksesshëm dhe më të preferuar nga të gjithë, po ashtu ai është i njohur dhe me...

FOTO/ E mbani mend Azisin, këngëtari ka pësuar ndryshim...

Këngëtari bullgar Azis u bë i njohur me këngën e tij ‘Sen Tropez’ e cila dhe sot dëgjohet. Por ajo që tërhoqi vëmëndjen në videoklip...

Kryseore

Me Shumë Lajme