Ballina Galeri Aktorja australiane “çmend” Dubain me format e saj joshëse

Aktorja australiane “çmend” Dubain me format e saj joshëse

Është duke u përgatitur për seritë e reja të TOWIE, por ndërkohë po shijon edhe disa ditë pushimi në Dubai.

Amber Turner këtë mëngjes ka tërhequr të gjithë vëmendjen e pushuesve, ndërkohë që u shfaq në plazh me bikini ngjyrë të verdhë, flokët biondë lëshuar dhe syze të zeza.

Aktorja 24-vjeçare, e cila vetëm pak kohë më parë u nda nga partneri i saj, dukej e mahnitshme, dhe e pashqetësuar aspak nga aparatet e paparacëve.

Picture 1 of 10

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook