Ballina Showbiz Aktorja e “njomë” tregon format e saj shpërthyese në pishinë

Aktorja e “njomë” tregon format e saj shpërthyese në pishinë

SHPËRNDAJE

Bëhet fjalë për Ariel Winter dhe maninë e saj të të postuarit foto epshndjellëse dhe të “rrezikshme” tek rrjetet e saj sociale për të kënaqur fansat dhe gjithë ndjekësit në “Instagram” që po humbin mendjen pas saj.

Ajo është vetëm 19 vjeç dhe ka forma të përkryera dhe seksi. Ariel shfaqet në 3 foto duke shijuar pushimet e saj e shtrirë mbi një komardare në formë pice me disa bikini blu që nuk i lënë shumë imagjinatës.

no images were found

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprak“Mos na krahasoni me PD, policët nuk hanë më fara kungulli”, Rama flet për bilancet e “Rilindjes”
Artikulli tjetërShoferi aksidenton rëndë vogëlushen 5 vjeçare dhe largohet me shpejtësi nga vendngjarja