Ballina Showbiz Aktorja e “njomë” tregon format e saj shpërthyese në pishinë

Aktorja e “njomë” tregon format e saj shpërthyese në pishinë

Bëhet fjalë për Ariel Winter dhe maninë e saj të të postuarit foto epshndjellëse dhe të “rrezikshme” tek rrjetet e saj sociale për të kënaqur fansat dhe gjithë ndjekësit në “Instagram” që po humbin mendjen pas saj.

Ajo është vetëm 19 vjeç dhe ka forma të përkryera dhe seksi. Ariel shfaqet në 3 foto duke shijuar pushimet e saj e shtrirë mbi një komardare në formë pice me disa bikini blu që nuk i lënë shumë imagjinatës.

no images were found