Ballina Showbiz Alesia Bami nuk ndalon së provokuari, bukuroshja shqiptare poston disa foto të...

Alesia Bami nuk ndalon së provokuari, bukuroshja shqiptare poston disa foto të nxehta në Instagram

Alesia Bami një nga vajzat më të bukura në Shqipëri me një karrierë modelingu të cilën e ka startuar që në moshën 13 vjeç ka është duke shijuar pushimet e saj të rradhës në Turqi.

Ajo është një prej zeshkaneve më seksi në Shqipëri dhe me shumë fansa tashmë edhe nga jashtë vendit tonë të vogël. Modelja e pashme ka postuar disa foto tek Instagrami i saj ku duket me një palë bikini provokuese me ngjyra të ndezura dhe që tek ato shohim disa figura kafshësh ku një nga kafshët është luani, mbreti i xhunglës. Mbase ka dashur të thotë se tashmë mbretëresha e modelingut që do të thyejë çdo rekord është ajo?