Ballina Showbiz Bella Hadid, e mrekullueshme në set-in e ri fotografik për Bvlgari (FOTO)

Bella Hadid, e mrekullueshme në set-in e ri fotografik për Bvlgari (FOTO)

Ajo ka arritur të ndërtojë një karrierë jashtëzakonisht të sukseshme si modele duke u bërë imazhi i çantave të Dior, Fendi dhe Moschino.

Dhe Bella Hadid ka provuar edhe njëherë se është një yll ndërsa po bënte disa foto për Bulgari në Romë, Itali, ka raportuar Daily Mail.

20-vjeçarja duket e mrekullueshme. Ajo mbante veshur një fustan që ia tregonte format trupore në mënyrë perfekte dhe kishte vendosur syze të errëta.