Ballina Showbiz Bella Hadid, e mrekullueshme në set-in e ri fotografik për Bvlgari (FOTO)

Bella Hadid, e mrekullueshme në set-in e ri fotografik për Bvlgari (FOTO)

SHPËRNDAJE

Ajo ka arritur të ndërtojë një karrierë jashtëzakonisht të sukseshme si modele duke u bërë imazhi i çantave të Dior, Fendi dhe Moschino.

Dhe Bella Hadid ka provuar edhe njëherë se është një yll ndërsa po bënte disa foto për Bulgari në Romë, Itali, ka raportuar Daily Mail.

20-vjeçarja duket e mrekullueshme. Ajo mbante veshur një fustan që ia tregonte format trupore në mënyrë perfekte dhe kishte vendosur syze të errëta.

SHPËRNDAJE

FOTO/ “Të lënë në mëshirë të fatit dhe të harruar nga të gjithë”, fëmijët romë të shtrirë në qendër të Durrësit

Paralajmërimi i fortë i Bashës: Ja ç’do të ndodh të hënën…

VIDEO/ Shokon Big Mama: Deri dje më thonin motër, sot krejt po ma lypin

Ndarja me moderatoren, Vin Veli e pranon publikisht: Po, e kam tradhtuar Borën

Tronditet Kanadaja, gjendet i vdekur në banesë miliarderi i “Apotex” dhe gruaja e tij, dyshohet se mund të jenë vrarë

Gazetari investigativ plas “bombën” e rradhës: Ja kush mund ta fundosë Saimir Tahirin

Petrit Vasili: Mirë që Rama shkel mbi Komisionin e Venecias, po ambasadorët ç’hall kanë që e pranojnë?

Takim i paparalajmëruar mes ambasadorit Donald Lu dhe Presidentit Meta

VIDEO/ U arrestua se fyeu grekët, shqiptarin e ndjek fati i keq edhe pasi del nga burgu. Ja çfarë i ndodhi

VIDEO/ Në Rumani këndohet shqip, “Nëntori” i Arilenës mahnit publikun vendas dhe jurinë e “The Voice”

Artikulli paraprak(VIDEO) Ukrainë, shpërthim spektakolar nga toka, copa dheu dhe gurë në ajër
Artikulli tjetërPara 3 vitesh lyente me bojë, sot një nga futbollistët më të talentuar në botë