Ballina Showbiz Beyonce dhe Jay Z sërish prindër, këtë herë me binjakë

Beyonce dhe Jay Z sërish prindër, këtë herë me binjakë

SHPËRNDAJE

Ylli amerikan i popit Beyonce ka sjellë në jetë binjakët e saj.

Lajmi u konfirmua nga disa media amerikane, por data e lindjes dhe gjinia e foshnjeve ende nuk dihen publikisht.

Beyonce, e martuar me reperin Jay-Z, njoftoi shtatzëninë e saj në shkurt – çka është konsideruar edhe një nga postimet më të pëlqyera të Instagramit.

Çifti Beyonce & Jay-Z kanë një vajzë, Blue Ivy, 5-vjeç.

Megjithate ende nuk ka ardhur një konfirmim zyrtar i lindjes së binjakëve nga vetë prindërit e tyre.

Beyonce është ylli më i nominuar në historinë e çmimeve Grammy dhe albumi i saj Lemonade vendosi rekordin si më i shituri në botë për vitin 2016.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprak“Më kthe lekët dhe dhuratat mbrapsht”, ja si e përndiqte 45 vjeçari ish të dashurën dhe familjen e saj
Artikulli tjetërI del “bllof” plani, dy trafikantët i vënë zjarrin gomones (FOTO)