Ballina Showbiz Beyonce dhe Jay Z sërish prindër, këtë herë me binjakë

Beyonce dhe Jay Z sërish prindër, këtë herë me binjakë

Ylli amerikan i popit Beyonce ka sjellë në jetë binjakët e saj.

Lajmi u konfirmua nga disa media amerikane, por data e lindjes dhe gjinia e foshnjeve ende nuk dihen publikisht.

Beyonce, e martuar me reperin Jay-Z, njoftoi shtatzëninë e saj në shkurt – çka është konsideruar edhe një nga postimet më të pëlqyera të Instagramit.

Çifti Beyonce & Jay-Z kanë një vajzë, Blue Ivy, 5-vjeç.

Megjithate ende nuk ka ardhur një konfirmim zyrtar i lindjes së binjakëve nga vetë prindërit e tyre.

Beyonce është ylli më i nominuar në historinë e çmimeve Grammy dhe albumi i saj Lemonade vendosi rekordin si më i shituri në botë për vitin 2016.