Ballina Galeri “Me bikini dhe mbi komardare”, vajza e Sabianit çmend fansat me fotot...

“Me bikini dhe mbi komardare”, vajza e Sabianit çmend fansat me fotot provokuese

Vajza e këngëtarit Sabiani, Keisi Medini ka provokuar keq fansat e saj në rrjetet sociale duke pozuar më e nxehtë se zakonisht.

Veshur me bikini ajo ka kthyer  të pasmet bombastike, të cilat janë thuajse në shesh.

Ajo ka pozuar super sexy, aq e nxehtë, sa që është detyruar të bllokojë komentet vulgare të komentuesve në disa prej fotove.

Anëtarja e OTR është shfaqur shumë aktive nga plazhi.

Pasi morri pjesë në klipin e Noizyt, u pa dhe në klipin më të fundit të babait të saj, Sabianit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook