Ballina Showbiz Biznesmeni habit rrjetin, publikon foto nga shtrati me gruan dhe dy të...

Biznesmeni habit rrjetin, publikon foto nga shtrati me gruan dhe dy të dashurat e tij

Ai është më keq se Dan Blitzerian, biznesmeni i tobakove Travers Beynon ka lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit e tij me foton që ka postuar në Instagram ku dallohet lehtësisht gruaja e tij në shtrat bashkë me 2 prej të dashurave të tij të kthyera përmbys.

E gjitha ajo që na habit është se vajzat shfaqen lakuriq dhe se gruaja e tij është shtrirë pa e vrarë mendjen mes tyre dhe tani nuk e dimë më se deri ku shkon jeta e harbuar e këtyre vipave dhe jeta e tyre luksoze e shfrenuar. Baynon njihet edhe si “Candyman” nofkë e cila përdoret për bosat e drogës. Fotot e tij me femra të shumta në krah kanë lënë përherë përshtypje dhe kjo e ka bërë atë goxha të njohur tek rrjeti social “Instagram”.

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakBëri një gol dhe dha dy asist, Neymar : “Ndihem më i gjall se kurrë më parë…”
Artikulli tjetërVasili thumbon me ironi Eurobarometrin e BE: E përdorka zhivën me hashash