Ballina Galeri Bukuroshja miliardere Kendall Jenner feston ditëlindjen, shihni urimin epik që i bën...

Bukuroshja miliardere Kendall Jenner feston ditëlindjen, shihni urimin epik që i bën Kim Kardashian (Foto)

Modelja bukuroshe me famë botërore Kendall Jenner ka festuar ditën e sotme. Ajo ka mbushur 22-vjeç.

Sa herë që ajo shfaqet kthehet në epiqendër të mediave rozë, kjo dhe falë bukurisë së saj magjepsëse, formave trupore fizike, por dhe fakti që është motra e Kim Kardashian.

Me rastin e ditëlindjes së saj, Kim Kardashian e ka uruar motrën e saj me fjalë të embla e plot dashuri përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

“Urime ditëlindjen @kendalljenner. Të dua shumë motra ime e ëmbël”, shkruan Kim në Instagram.

Por ajo që ka rënë në sy më tepër ishte fotoja e postuar bashkë me urimin e Kim, ku shfaqet bashkë me motrën tjetër të tyre Kylie duke treguar gishtin e mesit.

Picture 1 of 12

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook