Ballina Showbiz Chole Green arrin të bëjë për vete një nga meshkujt më seksi...

Chole Green arrin të bëjë për vete një nga meshkujt më seksi të momentit

Jeremy Meeks është një meshkujt më seksi të momentit në pasarelat e modës. Ai ka qenë një ish-antar bande e tashmë punon si një model është kapur nga aparatët fotografik së bashku me Chole Green në një superjaht duke u puthur.

Pavarsisht se Jeremy është i martuar dhe ka dy fëmijë duket se e ka mbyllur atë kapitull pasi tashmë shfaqet duke shkëmbyer puthje pasionante me vajzën e një nga miliarderve më me zë në botë Philip Green .