Ballina Kryesore Dasma e Marinës dhe Getoarit konfirmon ndarjen e çiftit të njohur të...

Dasma e Marinës dhe Getoarit konfirmon ndarjen e çiftit të njohur të showbizz-it

SHPËRNDAJE

Dasma e Getoarit dhe Marinës ka qenë një nga eventët më të rëndësishme në showbizz-in shqiptar, por krahas festës madhështore, duket se ka konfirmuar ndarjen e një çifti tjetër të njohur të showbizz-it.

Teksa në ceremoninë madhështore kanë qenë të ftuar këngëtarë të ndryshëm dhe figura të artit e politikës, pa dyshim që nuk ka munguar dhe një nga miqtë e tij më të afërt, këngëtari tjetër i Babastars, Majk.

Majk është shfaqur disa herë në video në Instagram teksa festonte me miqtë e tij në dasmën e Getoarit dhe Marinës.

Por ajo që ra në sy ishte mungesa e nënës së djalit të tij, Majlindës. Bukuroshja nga Prishtina nuk ka qenë e pranishme në krah të Majk-ut, gjë e cila mund të konfirmojë se ata i kanë dhënë fund lidhjes mes tyre, edhe pse janë prindër të një djali.

Kjo gjë përforcohet më tepër dhe nga fakti se prej disa kohësh, ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale. 

Ende nuk dihet nëse kjo është ndarje përfundimtare mes tyre.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakReceta e Gatimit/ Si te gatuajmë një kek të thjeshtë për 15 minuta
Artikulli tjetërI vendosin tritol poshtë makinës, durrsaku me “fat” i shpëton atentatit. Bllokohet tërësisht aksi Durrës-Shijak