Ballina Kryesore Dasma e Marinës dhe Getoarit konfirmon ndarjen e çiftit të njohur të...

Dasma e Marinës dhe Getoarit konfirmon ndarjen e çiftit të njohur të showbizz-it

Dasma e Getoarit dhe Marinës ka qenë një nga eventët më të rëndësishme në showbizz-in shqiptar, por krahas festës madhështore, duket se ka konfirmuar ndarjen e një çifti tjetër të njohur të showbizz-it.

Teksa në ceremoninë madhështore kanë qenë të ftuar këngëtarë të ndryshëm dhe figura të artit e politikës, pa dyshim që nuk ka munguar dhe një nga miqtë e tij më të afërt, këngëtari tjetër i Babastars, Majk.

Majk është shfaqur disa herë në video në Instagram teksa festonte me miqtë e tij në dasmën e Getoarit dhe Marinës.

Por ajo që ra në sy ishte mungesa e nënës së djalit të tij, Majlindës. Bukuroshja nga Prishtina nuk ka qenë e pranishme në krah të Majk-ut, gjë e cila mund të konfirmojë se ata i kanë dhënë fund lidhjes mes tyre, edhe pse janë prindër të një djali.

Kjo gjë përforcohet më tepër dhe nga fakti se prej disa kohësh, ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale. 

Ende nuk dihet nëse kjo është ndarje përfundimtare mes tyre.