Ballina Galeri “Dua edhe akullore, edhe çokollatë”, e mbani mend Rudinën te “Dy herë...

“Dua edhe akullore, edhe çokollatë”, e mbani mend Rudinën te “Dy herë mat”? Ja si duket ajo sot (Foto)

Edhe pse nuk vazhdon më aktrimin, Rudinën tek filmi”Dy herë mat”, vogëlushja me fytyrë të ëmbël nuk mund të harrohet lehtë.

“Dua edhe akullore, edhe çokollatë”, është shprehja e famshme që u bë hit nga ky film, e thënë nga Rudina.

Por si duket Rudina pas kaq shumë vitesh, emri i vërtetë i së cilës është Manjola Begolli?

Ajo mbaroi studimet e larta për ekonomi, ndërsa sot është një biznesmene. Manjola ishte ftuar në puntatën e sotme të emisionit “Shiko Kush LUAN”, e drejtuar nga moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca.

Prej një kohe të gjatë ajo i ka munguar ekranit, ndërsa sot iu rikthye duke u kthyer në qendrën e vëmendjes nga mediat rozë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
FOTO/ Shfaqet në publik Adriatik Llalla, kapet “mat” në kafe duke biseduar me….

“Kush mban përgjegjësi për mospërmbushjen e standardeve të sigurisë në shkolla?”

U shtrua me urgjencë në spital, kjo është gjendja shëndetësore e Tinka Kurtit

Grabitje me maska në Fier, ja shuma që u mor nga pika e këmbimit valutor

Familjarët e Klemend Balilit padisin policinë, gjykata pezullon urdhrin e Haki Çakos

Kryemadhi mesazh për të rinjtë: Dilni protestoni për Shqipërinë që ëndërroni, mos lejoni kërcënimet e Ramës…

Donald Lu ka një mesazh të fortë për klasën politike: Jepini fund …

Raporti/ Cilat janë degët më të kërkuara nga studentët?

Tinka Kurti shtrohet me urgjencë në spital, mjekohej prej kohësh nga….

Acari “pushton” Shqipërinë, sinoptikantët bëjnë me dije se…

Artikulli paraprakSkandalet e fundit seksuale, habit Berlusconi: Mua më joshin vetë femrat, s’kam nevojë…
Artikulli tjetërSarandë/ Drejtuesi kontrollin, mjeti përfundon në dyqan, dy të plagosur