Ballina Galeri “Dua edhe akullore, edhe çokollatë”, e mbani mend Rudinën te “Dy herë...

“Dua edhe akullore, edhe çokollatë”, e mbani mend Rudinën te “Dy herë mat”? Ja si duket ajo sot (Foto)

Edhe pse nuk vazhdon më aktrimin, Rudinën tek filmi”Dy herë mat”, vogëlushja me fytyrë të ëmbël nuk mund të harrohet lehtë.

“Dua edhe akullore, edhe çokollatë”, është shprehja e famshme që u bë hit nga ky film, e thënë nga Rudina.

Por si duket Rudina pas kaq shumë vitesh, emri i vërtetë i së cilës është Manjola Begolli?

Ajo mbaroi studimet e larta për ekonomi, ndërsa sot është një biznesmene. Manjola ishte ftuar në puntatën e sotme të emisionit “Shiko Kush LUAN”, e drejtuar nga moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca.

Prej një kohe të gjatë ajo i ka munguar ekranit, ndërsa sot iu rikthye duke u kthyer në qendrën e vëmendjes nga mediat rozë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakSkandalet e fundit seksuale, habit Berlusconi: Mua më joshin vetë femrat, s’kam nevojë…
Artikulli tjetërSarandë/ Drejtuesi kontrollin, mjeti përfundon në dyqan, dy të plagosur